Přihlášení závodníci

Dětské závody

JménoDoprovodTýmKategorie
Baleja SamuelMartin Kašík Besys2014-2016
Barnetová AdélaLibor Polešovský2014-2016
Bernatík Lukáš Lukáš Bernatík 2014-2016
Bilíková Karolína Lukáš Bilík 2020-2022
Chramosta JakubNikola Tomková2020-2022
Chramosta Jaroslav Nikola Tomková2017-2019
Dutkevič HynekAdam Dutkevič2020-2022
Hošková JindřiškaVáclav Hošek2020-2022
Jurášková ZuzanaMartin JurášekZuzu team2017-2019
Kawij AdamPetr KawijKawacci 2017-2019
Kawij TeodorPavlina KawijKawacci 2020-2022
Knebl Tadeáš Jiří Lukáš KneblSK Hanácká Slavia Kroměříž 2017-2019
Koplík MartinMartin Koplík st.Vesani.cz2014-2016
Kruml JanNikola Tomková2014-2016
Lochmann FilipPetra Lochmannová2011-2013
Lochmannová Anna Petra Lochmannová2020-2022
Lutonská ZuzanaAleš LutonskýLuťáci 22011-2013
Lutonský JiříAleš LutonskýLuťáci 12014-2016
Lyčka DanielOtec2008-2010
Lyčka MaxMatka2017-2019
Macek MaxmiliánIveta MacekEasy fitness Zlín 2020-2022
Málková MagdalenaTaťka 2017-2019
Martinek JakubTomáš 2020-2022
Matulík AdamVojtěch Matulík 2017-2019
Navrátil DavidStanislavDavidov2017-2019
Navratilova VeronikaPetraKrasky2014-2016
Němcová MarkétaPetr NěmecASPOT Junior2014-2016
Němcová VeronikaPetr NěmecASPOT Junior2011-2013
Odstrčilík RadimTomáš OdstrčilíkJaHaRa team2020-2022
Odstrčilíková HanaTomáš OdstrčilíkJaHaRa team2014-2016
Olšák JanTomáš OdstrčilíkJaHaRa team2011-2013
Páníková Eliška Jan Páník Rakety 2008-2010
Páníková Sofie Jan Páník 2020-2022
Petrželová Lilly Otec Petrželky2017-2019
Petrželová ElenMatka Petrželky II. 2017-2019
Pokluda FilipOndřej PokludaMattoni FreeRun Zlín2011-2013
Pospíšil PetrPetr Pospíšil 2017-2019
Pospíšilová Emílie Lucie Pospíšilová 2014-2016
Rapčan DominikLukáš RapčanDR.A.CY Team2008-2010
Rapčanová AmálieLukáš RapčanDR.A.CY Team2011-2013
Rolincová Amélie Jakub Rolinc 2017-2019
Rolincová Amélie Jakub Rolinc 2017-2019
Simerská KristýnaMartina SimerskáŠAK Židlochovice2014-2016
Simerský TeodorMartin SimerskýŠAK Židlochovice2014-2016
Sovadinová StellaKateřina Šimková Kočky 2017-2019
Spružina JanPavel Spružina2011-2013
Tabara JakubAleš Tabara Tabošci2017-2019
Tabarová GitaAleš Tabara Tabošci2014-2016
Taušová DominikaNikola Taušová2014-2016
Taušová VeronikaNikola Taušová2011-2013
Váňová Nikola Ivana Stoklasová Bloncky2011-2013
Vránova AdriankaMaminka2020-2022

 

 

Dospělácké závody

ŠtafetaTým
Daniela Tomková , Nikola Tomková
Karolína Šašková, Pavel DostálDR.A.CY
Liba dosoudilova, Franta dosoudilBabi a deda
Lucie Polešovská, Libor Polešovský
Macek Martin, Macek IvetaEasy fitness Zlín
Pavlina Kawij, Ondřej Petržela
Václav Černocký , Lucie Pospíšilová
Veronika Nesrstová, Jiří MitáčekTým Sárinka