Partneři

 

 

Všem parterum děkujeme za podporu

 

 

 

 

logo_partner_hulin.png (PNG 277x154px )

Město Hulín

Hulín je město v okrese Kroměříž ve Zlínském kraji, 6 km severovýchodně od Kroměříže. Žije zde přibližně 6 800 obyvatel. Velký vliv na vývoj města měla stavba Severní dráhy císaře Ferdinanda v roce 1841. Od té doby je Hulín důležitým dopravním uzlem.

logo_partner_weleda.png (PNG 277x154px )

Weleda

Weleda je nadnárodní společnost, která vyrábí kosmetické produkty a přírodní léčiva. Obě větve navrhují své produkty na základě antroposofických principů – alternativní medicíny, která dosud neprokázala svou účinnost.

logo_partner_vest

Vest

Největší rodinná firma v oboru slaného pečiva v ČR. Na tuto pozici nás během více než 25 let dostaly poctivá práce, inovativní přístup a poslání zpříjemňovat lidem jejich pohodové chvíle díky našim produktům.

 

 

logo_partner_sufan(1).png (PNG 373x237px )

Šufan

Šufan je zárukou dokonalé snídaně. Vyrábíme ořechová másla, balení ořechů, granolu, kokosová hnízda a další dobroty pro vaši zdravou a chutnou snídani...

logo_partner_raab(1).png (PNG 373x237px )Raab Computer

Společnost s dlouholetou tradicí, která se již od roku 1998 specializuje na internet a prodej výpočetní techniky v regionu Bystřice pod Hostýnem, Holešov, Přerov a širokém okolí.

logo_partner_sonnentor(2).png (PNG 373x237px )

Sonnentor

Od roku 1988 vyrábíme biočaje a biokoření. Jsme průkopníci v oblasti bio; a udržitelnosti

 

logo partnerInkospor

Německá značka sportovní výživy farmaceutické kvality patřící do koncernu B. Braun. Naším posláním je nabízet vysoce kvalitní produkty vyrobené na základě vědeckých poznatků a pomáhat sportovcům s výběrem těch nejvhodnějších produktů a jejich správným užíváním. 

logo partnerBEST:TIME

Sportovní oblečení BEST:TIME je spojení mých tří lásek – ke sportu, k originální módě a k domovu.